W dniach od 06.05.24 do 10.05.24 firma ma przerwę remontową.
Wszystkie zamówienia będą realizowane po tym okresie w kolejności ich zgłoszeń.
Za utrudnienia przepraszamy.

Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Sztukateria elewacyjna firmy Askim System.

Oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę elementów dekoracyjnych, które pozwolą uzyskać wyjątkowe efekty wizualne i estetyczne przy wykańczaniu domu czy też kamienicy. Bazując na naszym doświadczeniu od 2010 roku produkujemy sztukaterie najwyższej jakości i jednocześnie za rozsądną cenę.

Technologia

Do produkcji sztukaterii stosujemy najwyższej jakości materiały. Rdzeń profili wykonujemy z najtwardszego styropianu EPS-200 (λ = 033). Zewnętrzna powłoka wykonana jest ze specjalnej masy polimerowej akrylowo-silikonowej Askimet naszej produkcji, zapewniającej właściwą twardość, elastyczność i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki maszynowej metodzie nakładania, z wykorzystaniem naszej konstrukcji maszyn, wszystkie listwy i gzymsy mają ostre i wyraziste krawędzie co przekłada się na doskonały finalny efekt. Elementy nieregularne pokrywamy warstwą masy Askimet metodą pistoletową, dzięki której możemy zabezpieczyć wszelkie elementy montowane na elewacji. Powłoka zewnętrzna uzyskuje strukturę emitująca naturalny wygląd piaskowca, dzięki czemu jest łatwa do malowania, ma duża przyczepność i zapewnia trwałość zewnętrznej powłoki malarskiej.

Zalety

Elementy produkowane przez naszą firmę są pozbawione jakichkolwiek substancji niebezpiecznych i mogą być montowane na wszelkiego rodzaju elewacjach, nasze elementy oparte na rdzeniu styropianowym są relatywnie bardzo lekkie i nadaj się także do montowania na elewacji ocieplonej styropianem lub wełną mineralną.

Nasze listwy elewacyjne produkujemy w standardowej długości 200 cm, dzięki czemu można zminimalizować łączenia litew i wyeliminować dość pracochłonną część pracy przy tych łączeniach. Mamy też możliwość wykonania listew pod konkretne wymiary okien, jednak długość ta nie powinna przekraczać ok. 240 cm.

Powłoka wykonana na bazie polimerów akrylowo-silikonowych ma dużą twardość i jest jednocześnie dość elastyczna co gwarantuje brak mikropęknięć do których może dostawać się woda i podczas mrozu niszcz tę warstwę. Elastyczność zapewnia także, że listwy można w dużym zakresie doginać do nierównych ścian.